Ficha aviso Portlet

Avisos

Parades desplaçades zona Establiments

dc. 02

oct. 2019

Inici

dv. 04

oct. 2019

Fin

Nivell d'avis: Ordinari

Serveis afectats:

Nous passos de vianants Per tal de garantir un encaix correcte entre els nous passos de vianants elevats que està executant el Consell de Mallorca a la carretera d'Establiments (Ma-1040) i els punts de parada de l'EMT, es procedirà a desplaçar les parades relacionades aquí. Consultau l'avís adjunt.

Documents adjunts

Estático: pie de página

 

  971 214 444

C/ Josep Anselm Clavé 5. 07002 Palma de Mallorca

Logo Ajuntament de Palma
Logo Civitas