Ficha aviso Portlet

Avisos

Parada desplaçada

dv. 09

nov. 2018

08:00

Inici

dg. 11

nov. 2018

23:59

Fin

Nivell d'avis: Ordinari

Serveis afectats:

  • 985
  • 1048

Col·locació enllumenat de Nadal A causa de la col·locació de l'enllumenat de Nadal a la Pl.Joan Carles I, la parada de les línies 15 i 25 (P-1048 Pl.Joan Carles I) es realitzarà a l'illeta central de la plaça. La parada 985 de la L-2 situada a la plaça quedarà anul·lada, la més propera és la P-986 Pl.de la Reina. S'adjunta avís amb plànol indicatiu.

  • Parada 985 Pl. Joan Carles I
  • Parada 1048 Joan Carles I

Documents adjunts

Estático: pie de página

 

  971 214 444

C/ Josep Anselm Clavé 5. 07002 Palma de Mallorca

Logo Ajuntament de Palma
Logo Civitas